Gdyby mił
This was published in the following publications on 07.08.2007:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 07.08.2007:
Express Bydgoski
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać,
byłabyś z nami."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia
6 sierpnia 2007 r. zasnęła w Bogu moja kochana Żona, Mamusia, Teściowa i Babcia
Śp.
ELŻBIETA STOPA
lat 55
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 8 sierpnia 2007 r. (środa) o godz. 12:00
na cmentarzu parafii NSPJ przy ul. Ludwikowo
w Bydgoszczy.
W smutku pogrążony
Mąż z Rodziną
End of content
No more pages to load