Serdecznie
This was published in the following publications on 23.06.2006:
Nowosci
This was published in the following publications on 23.06.2006:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego kochanego Męża, naszego Ojca, Syna, Brata, Zięcia i Przyjaciela
śp. Sebastiana Chylińskiego
Księdzu z parafii p.w. Św. Michała Archanioła, Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Pracownikom Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego, Kolegom z Oddziału, Pracownikom WOLP, Wszystkim Lekarzom, Izbie Lekarskiej, Aptekarzom Toruńskim i Pacjentom za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
oraz Zakładowi Pogrzebowemu "SOTOR" za godną obsługę ceremonii pogrzebowej
ŻONA z RODZINĄ
End of content
No more pages to load