Wszystkim
This was published in the following publications on 20.06.2008:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 20.06.2008:
Express Bydgoski
Wszystkim,
którzy w bolesnej dla nas chwili dzielili z nami smutek i żal,
okazali wiele serca i współczucia, uczestniczyli we mszy św.
i towarzyszyli w ostatnim pożegnaniu
śp.
Ewy Patyk
a w szczególności ks. dyr. Markowi Barejko z parafii św. Marka w Bydgoszczy,
krewnym, przyjaciołom, współpracownikom z firmy PESA Bydgoszcz,
pracownikom laboratorium i kierownictwu Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy,
sąsiadom, firmie pogrzebowej "Nowak"
oraz wszystkim pozostałym uczestnikom uroczystości pogrzebowej
za wspólną modlitwę, złożone wieńce i kwiaty
serdeczne podziękowania składa
mąż z córkami
End of content
No more pages to load