Z głębokim
This was published in the following publications on 31.01.2006:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 31.01.2006:
Express Bydgoski
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Wincentego Domisza
Prezydenta Bydgoszczy w latach 1973- 1982- Człowieka niezwykle zasłużonego dla naszego Miasta.
Przyczynił się do budowy i rozwoju wielu bydgoskich osiedli, współtworzył Międzyzakładową Spółdzielnię Mieszkaniową "Zrzeszeni" i przez wiele lat jej przewodniczył.
W uznaniu zasług uhonorowany został Medalem Kazimierza Wielkiego i Medalem Jana Maciaszka.
Trwale zapisał sie na kartach bydgoskich historii oraz w pamięci współpracowników.
Rodzinie i Bliskim Zmarłego, w imieniu mieszkańców Bydgoszczy, składamy wyrazy szczerego współczucia.
Przewodniczący Rady Miasta Bydgoszczy
Felicja Gwincińska
Prezydent Bydgoszczy Konstanty Dombrowicz
End of content
No more pages to load