Stanisław Lisiak
This was published in the following publications on 01.09.2010:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 01.09.2010:
Głos Wielkopolski
„Cicho odszedłeś w wieczną dal,
bo Bóg tak chciał.
W naszych sercach pozostanie
tęsknota, smutek, żal...”
,,Spoczęły pracowite dłonie,
przestało bić ukochane serce”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 28.8.2010 r. odszedł od nas
nasz kochany Tatuś
ś + p
Stanisław Lisiak
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w środę, 1.9.2010 r.
o godzinie 15.00 w kościele pw. św. Antoniego na Starołęce.
Pogrzeb po mszy św. na cmentarzu parafialnym.
W smutku pogrążone
Dzieci
End of content
No more pages to load