Żyłaś dla
This was published in the following publications on 04.06.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 04.06.2007:
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla drugich,
kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 31.V.2007 r. zmarła opatrzona sakramentami św. nasza Kochana Mama, Teściowa, Babcia, Prababcia, Siostra, Bratowa, Ciocia i Szwagierka
śp. Jadwiga Ślot
lat 90
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 6.VI.2007 r. o godz. 10.00 wystawieniem ciała w Domu Pogrzebowym "Szczepańczyk" ul. Nieszawska 33 G. Wyprowadzenie ciała nastąpi o godz. 11.00 do Bazyliki Katedralnej Św. Janów, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu św. Jerzego ul. Gałczyńskiego.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Bus zostanie podstawiony przed Domem Pogrzebowym.
End of content
No more pages to load