Serdecznie
This was published in the following publications on 04.06.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 04.06.2007:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej naszej kochanej Mamusi, Teściowej, Babci i Prababci
śp. Marty Zwierzyńskiej
Księdzu z parafii p.w. św. Jakuba, Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku, Lekarzom i Pielęgniarkom ze szpitala w Gryficach za ratowanie życia i opiekę oraz Zakładowi Pogrzebowemu "Sotor" za godną i profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej
RODZINA
End of content
No more pages to load