Gdyby mił
This was published in the following publications on 07.10.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 07.10.2005:
Nowosci
„Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać Byłabyś z nami”
Z głębokim żalem zawiadamiam, że dnia 6.10.2005 roku zmarła opatrzona Sakramentami Świętymi moja ukochana Żona, najdroższa Mamusia, Teściowa, Babcia, Siostra, Szwagierka i Ciocia
śp.
LEOKADIA LIKSZA
z/d SADKIEWICZ
lat 80
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 15.10.2005 roku o godz. 11.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego „Cultus” przy ul. Browarnej 2 do kościoła Ewangelicko-Augsbuskiego p.w. św. Szczepana, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy świętej pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym św. Jerzego przy ul. Gałczyńskiego (II brama).
Pogrążony w smutku
Mąż, Syn, Synowa, Wnuki i Rodzina
Autokar zostanie podstawiony o godz. 10.00 przy ul. Reja 19.
End of content
No more pages to load