Z głębokim
This was published in the following publications on 18.01.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 18.01.2007:
Nowosci
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 15.01.2007 r.
zmarła opatrzona sakramentami św.
Moja Kochana Żona, Mamusia, Teściowa, Babcia
Jadwiga Więcek
lat 67
uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 19.01.2007 r. o godz. 12.00 wyprowadzeniem ciała z Kaplicy Przykościelnej w Grębocinie do Kościoła pw. św. Teresy w Grębocinie, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na miejscowym cmentarzu parafialnym.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Autokar zostanie podstawiony w pobliżu wieżowca przy ul. Gagarina o godz. 11.00, następnie koło Kościoła przy ul. Szczecińskiej o godz. 11.20.
End of content
No more pages to load