Żyłaś dla
This was published in the following publications on 26.10.2007:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 26.10.2007:
Express Bydgoski
+
Żyłaś dla nas, kochałaś nas wszystkich,
cicho usnęłaś, dziś Cię już nie ma,
choć wczoraj byłaś odeszłaś w wieczną dal,
została w naszych sercach tęsknota, boleść i żal.
Z sercem pełnym smutku i żalu zawiadamiamy,
że dnia 24.10.2007 r. zasnęła w Bogu
moja ukochana Żona, nasza kochana Mamusia,
Teściowa i Babia
Śp.
Ewa Dębicka
lat 54
Pogrzeb z mszą św. odbędzie się dnia
27.10.2007 r. o godz. 11.00 na cmentarzu
parafialnym przy Al. Stefana Kardynała
Wyszyńskiego - Bielawki w Bydgoszczy
Pogrążony w smutku
Mąż z Rodziną.
End of content
No more pages to load