W sercu c
This was published in the following publications on 18.12.2006:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 18.12.2006:
Express Bydgoski
" W sercu czujemy głuchy ból
Odeszłaś od nas MAMO"
Nieutuleni w żalu zawiadamiamy, że w dniu 15 grudnia 2006r po długim i pracowitym życiu odeszła od nas Nasza Kochana Mama, teściowa, babcia, prababcia i praprababcia
śp. Helena Jadwiga Kosik
lat 96
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 19.12.2006r o godz. 7.30 w kościele parafii Bożego Ciała przy ul. Jesionowej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.15 na cmentarzu przy ul. Wiślanej
W smutku pogrążeni
córki, syn, wnuki z rodzinami
Prosimy o nieskładanie kondolencji
End of content
No more pages to load