Serdecznie
This was published in the following publications on 03.10.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 03.10.2007:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej
śp. Salomei Jóźwiak
w szczególności Księdzu Andrzejowi z Kościoła pw. NMP, Rodzinie, Krewnym, Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym za wspólną modlitwę, złożone wieńce i kwiaty oraz wyrazy współczucia, a także Zakładowi Pogrzebowemu "Sotor" za godną obsługę ceremonii.
Córka i Syn z rodzinami
End of content
No more pages to load