Ja Jestem
This was published in the following publications on 29.06.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 29.06.2007:
Nowosci
"Ja Jestem Zmartwychwstanie i Życie,
Kto we Mnie wierzy nie umrze na wieki"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 27 czerwca 2007 roku zmarła po długiej i ciężkiej chorobie, opatrzona Sakramentami Świętymi moja kochana Córka, nasza Mamusia i Siostra
ś.p. Elżbieta Kowalczyk
lat 53
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 30 czerwca 2007 roku o godz. 11.15 pożegnaniem Zmarłej w dolnym kościele p.w. Św. Michała na Rybakach. O godz. 12.00 nastąpi wyprowadzenie do kościoła p.w. NMP, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Antczaka (od parkingu).
Pogrążona w smutku
Rodzina
Bus zostanie podstawiony o godz. 12.00 przy kościele p.w. Św. Michała na Rybakach.
End of content
No more pages to load