Gdyby mił
This was published in the following publications on 20.09.2006:
Nowosci
This was published in the following publications on 20.09.2006:
Nowosci
„Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, Byłabyś z nami”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 18 września 2006 zmarła po krótkiej i ciężkiej chorobie, opatrzona Sakramentami Świętymi moja kochana Żona, Siostra, Szwagierka i Ciocia
śp. Jadwiga Gawarkiewicz
lat 63
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 23 września 2006 r. o godz. 10.00
wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego CCK przy ul. Grudziądzkiej 192 do kościoła p.w. Chrystusa Króla, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Antczaka (od parkingu).
Pogrążony w smutku
Mąż z Rodziną
Autokar zostanie podstawiony o godz. 10.00 przy Domu Pogrzebowym CCK, przy ul. Grudziądzkiej 192.
End of content
No more pages to load