Ja jestem
This was published in the following publications on 30.01.2006:
Nowosci
This was published in the following publications on 30.01.2006:
Nowosci
"Ja jestem Zmartwychwstanie i Życie,
Kto we Mnie wierzy, nie umrze na wieki"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 27 stycznia 2006 roku zasnęła w Bogu moja najukochańsza Żona, nasza Mamusia, Teściowa, Babcia, Prababcia, Siostra, Bratowa, Szwagierka i Ciocia
śp. ELŻBIETA ZOFIA GAWARKIEWICZ
z domu Kaminska, lat 83
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 31 stycznia 2006 roku o godz. 11.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Sotor" przy ul. Bażyńskich do kościoła p.w. Św. Michała Archanioła przy ul. Rybaki, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na starym Cmentarzu Parafialnym przy ul. Poznańskiej.
Pogrążony w głębokim smutku
MĄŻ z RODZINĄ
Autokar zostanie podstawiony o godz. 11.00 przy Domu Pogrzebowym "Sotor", przy ul. Bażyńskich.
End of content
No more pages to load