Serdecznie
This was published in the following publications on 03.09.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 03.09.2007:
Nowosci
Serdecznie Dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w Ceremonii Pogrzebowej Naszej ukochanej
Ś.p
Lidii Kaczmarek
Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Kolegom i Koleżanką oraz Proboszczowi parafii w Obrowie, Wójtowi i pracownikom Urzędu Gminy Obrowo oraz wszystkim parafianom za okazaną pomoc, współczucie w bolesnych dla nas chwilach. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom pogrzebu za wspólną modlitwę, złożone wieńce i kwiaty oraz Zakładowi Pogrzebowemu "ALPA" za godną obsługę Ceremonii Pogrzebowej oraz pomoc i dobroć w przewiezieniu zmarłej do Polski.
Dziękuje pogrążona w smutku
RODZINA
End of content
No more pages to load