Serdecznie
This was published in the following publications on 01.06.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 01.06.2007:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego Męża, kochanego Ojca, naszego Brata, Syna, Szwagra i Wujka
ś.p.
Henryka Walichniewicza
Księdzu z parafii p.w. Opatrzności Bożej, Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Delegacji za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz Zakładowi Pogrzebowemu "Sotor" za godną i profesjonalną obsługę pogrzebu
Rodzina
End of content
No more pages to load