Z głębokim
This was published in the following publications on 12.02.2007:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 12.02.2007:
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 9 lutego 2007 r. zmarła nasza kochana mama, teściowa, babcia i prababcia
Ś.p. Stanisława Kiełbasa
z domu Wijatyk
lat 80
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona dnia 13.02.2007 r. o godz. 7:30 w kościele parafii Zwiastowania N.M.P. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14:00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu.
W smutku pogrążeni:
CÓRKA i SYN z RODZINAMI
End of content
No more pages to load