Z głębokim
This was published in the following publications on 18.03.2006:
Nowosci
This was published in the following publications on 18.03.2006:
Nowosci
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17.03.2006 r. zmarła moja ukochana Żona, nasza kochana Mamusia, Teściowa, Babcia
Ś.p. ELŻBIETA SZYMAŃSKA
lat 59
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 21.03.2006 r. o godz. 13.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego Bielany do Kościoła p.w. Chrystusa Króla, gdzie zostanie odprawiona Msza Św. żałobna. Po Mszy Świętej pogrzeb odbędzie się na cmentarzu parafialnym przy ul. Wybickiego.
Pogrążony w smutku
Mąż z Rodziną
Autokar podstawiony będzie przy Domu Pogrzebowym Bielany.
End of content
No more pages to load