Serdecznie
This was published in the following publications on 06.04.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 06.04.2007:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojej Kochanej Żony i Mamusi
śp. EDYTY OLSZEWSKIEJ
Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Delegacjom z Zakładów Pracy, Kolegom z klasy, za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
Mąż Tadeusz z synkiem Przemkiem
End of content
No more pages to load