Gdyby mił
This was published in the following publications on 05.04.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 05.04.2007:
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać
a łzy wskrzeszać, byłabyś jeszcze z nami"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 2 kwietnia 2007 r. zasnęła w Bogu Ukochana Żona, Mamusia, Córka, Siostra i Ciocia
Śp. Renata Kubasik
z domu Żebrowska
lat 58
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dn. 6.04.2007 r. o godz. 10.15 wystawieniem w dolnym kościele pw. Św. Michała Archanioła przy ul. Rybaki. O godz. 11.00 nastąpi wyprowadzenie na cmentarz Św. Jerzego przy ul. Gałczyńskiego, gdzie odbędzie się ceremonia pogrzebowa.
Pogrążony w smutku
Mąż z Synem i Rodzina
Bus zostanie podstawiony przy ul. Bema 24 o godz. 9.50.
End of content
No more pages to load