Serdecznie
This was published in the following publications on 09.03.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 09.03.2007:
Nowosci
Serdecznie dziekujemy
Lekarzom i Pracownikom Oddziału Hematologii Szpitala Miejskiego w Toruniu za wieloletnią i troskliwą opiekę nad naszą
Kochana Mamusią
śp.
Teodozją Rypyść
oraz
o.o Franciszkanom, ks. Z.Ulatowskiemu, rodzinie, krewnym, znajomym, sąsiadom za modlitwę i okazane wyrazy współczucia
Syn i Córka z Rodzinami
End of content
No more pages to load