Serdecznie
This was published in the following publications on 18.07.2006:
Nowosci
This was published in the following publications on 18.07.2006:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego kochanego Męża, naszego Ojca, Teścia, Dziadka, Brata, Szwagra i Wujka
śp. Adama Weber
Księżom, Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom oraz Dyrekcji i Pracownikom Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
Żona z Dziećmi i Rodziną
End of content
No more pages to load