Bez Ciebi
This was published in the following publications on 17.05.2006:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 17.05.2006:
Express Bydgoski
"Bez Ciebie....
gaśnie słońce, ptaki przestają śpiewać, kwiaty tracą swe piękno -
tak bardzo MAMUSIU nam Ciebie brak."
Po długiej i ciężkiej chorobie odeszła od nas nasza najdroższa mamusia, najukochańsza babunia, siostra i ciocia
Śp. Jadwiga Karolkiewicz
z domu Kwapich
lat 53
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia
19 maja 2006 r. (piątek) o godz. 9:00 w Bazylice przy Al. Ossolińskich. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12:15 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążone
córki z rodzinami
End of content
No more pages to load