Serdecznie
This was published in the following publications on 16.11.2006:
Nowosci
This was published in the following publications on 16.11.2006:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej naszego kochanego Ojca, Teścia, Dziadka i Pradziadka
śp. Stanisława Wierzbickiego
Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
Rodzina
End of content
No more pages to load