Gdyby mił
This was published in the following publications on 16.01.2007:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 16.01.2007:
Express Bydgoski
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać byłabyś jeszcze z nami"
WSZYSTKIM
którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca, życzliwości i współczucia, uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej naszej kochanej mamy, siostry, babci i teściowej
śp.
WIESŁAWY WOŹNIAK
a w szczególności proboszczowi ks. kanonikowi Tomaszowi Cylowi z parafii pw. św. Jadwigi królowej w Bydgoszczy, całej rodzinie, przyjaciołom, sąsiadom, znajomym za liczne złożone wieńce i kwiaty
wyrazy serdecznego podziękowania
składa
Rodzina
End of content
No more pages to load