Spieszmy
This was published in the following publications on 15.11.2006:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 15.11.2006:
Express Bydgoski
+
"Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykają oczy. kochamy wciąż za mało i stale za późno ..."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 13.11.2006r odeszła od nas nasza kochana mama, teściowa i babcia
Śp. Pelagia Burec lat 89
Pogrzeb wraz z mszą św. odbędzie się dnia 16.11.2006r o godz. 11.00 na cmentarzu przy Al. St. Kardynała Wyszyńskiego - Bielawki.
W smutku pogrążeni
Zdzisław, Maria i Sławek
End of content
No more pages to load