Serdecznie
This was published in the following publications on 15.12.2006:
Nowosci
This was published in the following publications on 15.12.2006:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego ukochanego Męża, naszego Tatusia, Teścia, Dziadka, Brata, Szwagra i Wujka
ś.p. Zygmunta Ordon
Rodzinie, Księżom z parafii Św. Antoniego, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Koleżankom i Kolegom z Pionu Dystrybucji Cergia SA za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku, ordynator dr Szymańskiej, dr Górskiej i Pielęgniarkom z Oddziału Wewnętrznego Szpitala na Bielanach za opiekę medyczną
ŻONA Z DZIEĆMI
End of content
No more pages to load