Ja jestem
This was published in the following publications on 09.02.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 09.02.2007:
Nowosci
"Ja jestem Zmartwychwstanie i Życie,
kto we mnie wierzy nie umrze na wieki"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 7 lutego 2007 roku odszedł po ciężkiej chorobie opatrzony Sakramentami Świętymi mój kochany Mąż, nasz Tata, Teść, Dziadek, Brat i Wujek
śp. Zdzisław Swobodziński
lat 69
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 10 lutego 2007 roku o godz. 11.00 pożegnaniem Zmarłego w dolnym kościele p.w. M.M. Kolbe. O godz. 12.00 nastąpi wyprowadzenie do górnego kościoła, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Antczaka (od parkingu).
Pogrążona w smutku
Żona z Rodziną
Bus zostanie podstawiony po Mszy św. przy kościele p.w. M.M. Kolbe.
End of content
No more pages to load