Hospicjum
This was published in the following publications on 17.07.2006:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 17.07.2006:
Express Bydgoski
Hospicjum im.Ks.J.Popiełuszki
ul.Szpitalna 19
Bydgoszcz
PODZIĘKOWANIE
Pragniemy z całego serca podziękować za opiekę nad ś.p Reginą Niedbalską.
Hospicjum zajmowało się nią tylko miesiąc,ale była to pomoc ogromna-mocno odczuliśmy dobro ludzi pracujących w tej instytucji.
Dziękujemy z całego serca za troskę i wsparcie w ciężkich chwilach.Nieoceniona była pomoc lekarska i duchowa.Państwa działalność przynosi ludziom wiarę,że człowiek może odejść otoczony ludźmi oddanymi jemu.
Wdzięczna Rodzina
End of content
No more pages to load