LEE NA ZAW
This was published in the following publications on 17.05.2012:
Nowiny
This was published in the following publications on 17.05.2012:
Nowiny
LEE NA ZAWSZE POZOSTANIESZ W NASZEJ PAMIĘCI! Łączę się z całym środowiskiem sportu żużlowego w Polsce w żalu i smutku po tragicznej śmierci Lee Richardsona wybitnego Żużlowca drużyny PGE Marma Rzeszów, wspaniałego Kolegi i Przyjaciela wśród żużlowej braci, ale przede wszystkim dobrego i szlachetnego Człowieka. Śmierć Lee na żużlowym torze we Wrocławiu napełniła nas wszystkich niewypowiedzianym bólem, żalem i smutkiem. Uświadomiliśmy sobie, że odszedł od nas ktoś naprawdę nam bliski, kto przez ostatnie kilka lat tak pięknie wpisywał się w świat rzeszowskiego żużla i samego Rzeszowa. Jeżeli mówimy, że śmierć nigdy nie przychodzi do człowieka w porę, to dzisiaj ze ściśniętymi sercami wołamy, że do przyjaznego wobec wszystkich i zawsze uśmiechniętego „Rico” przyszła zdecydowanie przedwcześnie. Pytanie o sens tego, co się wydarzyło we Wrocławiu jest nader bolesne. Można jedynie smutno skonstatować, że chyba po „drugiej stronie życia” też są speedwayowe tory, a Lee właśnie dostał niespodziewanie dla nas wszystkich powołanie, by tam reprezentować żużlową brać. I na pewno będzie czynił to po mistrzowsku, pozostając na zawsze w naszej pamięci. Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz FERENC
End of content
No more pages to load
wieczne odpoczywanie.
14yrs
anna
14yrs
bożena
14yrs
b
14yrs
Ela
14yrs