Serdecznie
This was published in the following publications on 14.11.2006:
Nowosci
This was published in the following publications on 14.11.2006:
Nowosci
Serdecznie Dziękujemy
Wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, uczestniczyli we Mszy św. żałobnej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
Śp. Jana Gollusa
Księdzu Kanonikowi J. Pestce i księdzu Wojtkowi Osickiemu, p. Wantowskiemu, p. organiście.
Lekarzom i pielęgniarkom z oddziału neurologii szpitala na Bielanach w Toruniu za opiekę medyczną. Dr Wojciechowi Tajchmanowi za wsparcie duchowe. Rodzinie, znajomym i sąsiadom za wspólną modlitwę, złożone wieńce i kwiaty oraz wyrazy współczucia
serdeczne podziękowanie
składa
Dagmara z siostrami, bratem i rodziną.
End of content
No more pages to load