Serdecznie
This was published in the following publications on 16.05.2006:
Nowosci
This was published in the following publications on 16.05.2006:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy byli z nami w trudnym czasie choroby, dzielili z nami smutek i żal po śmierci oraz tak licznie uczestniczyli w modlitwach, ceremonii pogrzebowej, Mszy świętej żałobnej, oddali ostatnią posługę odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku Drogą Zmarłą
ś.p. ALEKSANDRĘ JAWORSKĄ
a w szczególności księdzu Siwka Markowi proboszczowi parafii Ostrowo, Rodzinie, Krewnym, Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym oraz delegacji UMK, pracownikom DS 2, studentom za złożone wieńce i kwiaty. Szczególne podziękowanie składam dr. Janowi Jończemu oraz dr. Janowi Lesikowskiemu oraz Pani Pielęgniarce z Przychodzni w Janikowie za troskliwą opiekę lekarską i niesienie ulgi w chorobie do ostatnich chwil życia Zmarłej
Serdeczne "Bóg zapłać"
składa
Mąż i Mama z Rodziną
End of content
No more pages to load