Nie umier
This was published in the following publications on 03.04.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 03.04.2007:
Nowosci
"Nie umiera ten,
Kto trwa w pamięci żywych"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 1 kwietnia 2007 r. zmarła po długiej i ciężkiej chorobie Nasza kochana Mamusia, Teściowa, Babcia i Siostra
Śp. Maria Barbara Kobierzycka
lat 67
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dn. 4.04.2007 r. o godz. 15.00 mszą św. żałobną w kościele pw. Św. Antoniego na Wrzosach. Po mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu parafialnym przy ul. Owsianej. Pożegnanie zmarłej odbędzie się dn. 3.04.2007 r. o godz. 15.00 w dolnym kościele pw. Św. M.M. Kolbego na Rubinkowie III.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Bus zostanie podstawiony przy kościele po mszy św. o godz. 15.30.
End of content
No more pages to load