Serdecznie
This was published in the following publications on 24.10.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 24.10.2007:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy zaszczycili swoją obecnością uroczystości pogrzebowe mojej Żony i naszej Mamusi
Ś.p.
Danuty Szczepańczyk
A w szczególności: księdzu Proboszczowi J. Witkowskiemu, księdzu Proboszczowi Z. Kwiatkowskiemu, Diakonowi L. Witkowskiemu, Znajomym, Sąsiadom, Przyjaciołom, p. K. Sobczak i A. Mielke, Zakładom Pogrzebowym "Alpa", "Cultus", "Sotor", Państwu Wenderlich, p. J. Mirończuk oraz Hospicjum "Światło", właścicielom i pracownikom restauracji "Olimpia", za złożone kondolencje, modlitwę i kwiaty, odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku oraz mieszkańcom parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w M. Nieszawce za ofiarowanie Mszy Świętej.
Serdecznie Dziękuje
Mąż, Córka i Syn
End of content
No more pages to load