Żyłaś dla
This was published in the following publications on 29.05.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 29.05.2007:
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla drugich
kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 25.V.2007 r. zmarła opatrzona sakramentami św. nasza Kochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Prababcia, Szwagierka i Ciocia
ś.p. Helena Nierebińska
lat 91
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 29.V.2007 r. o godz. 13.00 wystawieniem ciała w Domu Pogrzebowym "Szczepańczyk" ul. Nieszawska 33 G. Wyprowadzenie ciała nastąpi o godz. 13.45 do Bazyliki Katedralnej Św. Janów, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu przy ul. Antczaka.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Bus zostanie podstawiony po mszy św. przed kościołem.
End of content
No more pages to load