Żyłem bo
This was published in the following publications on 15.02.2006:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 15.02.2006:
Express Bydgoski
"Żyłem, bo chciałeś, odszedłem, bo kazałeś Panie "
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 11.02.2006r zasnął w Bogu mój kochany mąż, nasz drogi tata, teść i dziadek
Śp. Paweł Dulka lat 78
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 16.02.2006r o godz. 7.00 w kościele NSPJ przy Placu Piastowskim.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.45 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrążona żona z rodziną
End of content
No more pages to load