Gdyby mił
This was published in the following publications on 25.07.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 25.07.2005:
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, Byłabyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 22.07.2005 r. zmarła po długiej i ciężkiej chorobie moja ukochana Żona, nasza droga Mamusia, Teściowa, Siostra, Bratowa, Szwagierka i Ciocia
śp. ELŻBIETA KNYŻEWSKA
z/d Powierska, lat 49
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 26.07.2005 r. o godz. 12.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Cultus" przy ul. Okólnej 24 na Podgórzu do kościoła pw. Opatrzności Bożej na Rudaku, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy św. pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Włocławskiej.
Pogrążony w smutku
Mąż, Córki i Rodzina
Autokar zostanie podstawiony o godz. 12.00 przy Domu Pogrzebowym "Cultus" przy ul. Okólnej 24.
End of content
No more pages to load