Najserdecz
This was published in the following publications on 16.06.2006:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 16.06.2006:
Express Bydgoski
Najserdeczniejsze podziękowania dla wszystkich pracowników i wolontariuszy Hospicjum im. Księdza Jerzego Popiełuszki w Bydgoszczy
a w szczególności dla księdza dyrektora prałata Romualda Biniaka, doktora Michała Graczyka, mgr Marcina Wiśniewskiego, doktora Marcina Gordona, psychologa mgr Marty Łabuś-Centek, pielęgniarki mgr Danuty Więczkowskiej- za wielomiesięczną troskliwą opiekę, niesienie pomocy, duchowe wsparcie, pełne poświęcenie i oddanie dla mojej mamy
śp.
Barbary Grochowina
składa
Grażyna Staniec z synem Tomaszem
End of content
No more pages to load