Z głębokim
This was published in the following publications on 17.08.2006:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 17.08.2006:
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 12.08.2006r zmarł mój brat, szwagier i wujek
Śp. Tadeusz Dybicz lat 56
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 18.08.2006r o godz. 12.00 w kościele NPNMP przy ul. Saperów - Jachcice.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrążona siostra Zofia z rodziną
End of content
No more pages to load
Ola Bilecka
5yrs