Śpieszmy
This was published in the following publications on 14.03.2006:
Nowosci
This was published in the following publications on 14.03.2006:
Nowosci
"Śpieszmy się kochać ludzi,
tak szyko odchodzą"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 11 marca 2006 roku odeszła od nas nasza droga Siostra, Szwagierka i Ciocia
ś.p. STEFANIA GADAWSKA
z domu Nigowska
lat 69
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 15 marca 2006 roku o godz. 13.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Sotor" przy ul. Bażyńskich do kościoła p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, gdzie zostanie odprawiona msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Gałczyńskiego (przy kaplicy).
Pogrążona w smutku
RODZINA
Autokar zostanie podstawiony o godz. 13.00 przy Domu Pogrzebowym "Sotor", przy ul. Bażyńskich.
End of content
No more pages to load