Ja Jestem
This was published in the following publications on 28.08.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 28.08.2007:
Nowosci
"Ja Jestem Zmartwychwstanie i Życie,
Kto we mnie wierzy, nie umrze na wieki"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 27 sierpnia 2007 roku zmarł po ciężkiej chorobie, opatrzony Sakramentami Świętymi mój kochany Mąż, nasz Tatuś, Teść, Dziadziuś, Brat, Szwagier i Wujek
śp. Stanisław Wac
lat 68
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 30 sierpnia 2007 roku o godz. 11.15 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy przy kościele p.w. Św. Antoniego na Wrzosach. O godz. 12.00 nastąpi wyprowadzenie z kaplicy do kościoła p.w. Św. Józefa, gdzie zostanie odprawiona Msza Św. żałobna. Po Mszy Św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
Rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Zamiast kwiatów prosimy o ofiary na rzecz chorych (życzenie Zmarłego).
End of content
No more pages to load