Żyłaś dla
This was published in the following publications on 25.07.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 25.07.2005:
Nowosci
„Żyłaś dla nas i dla drugich
kochaliśmy Cię wszyscy”
Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości, licznie uczestniczyli we Mszy św. żałobnej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku naszej kochanej Mamusi, Teściowej, Babci, Siostry, Cioci, Szwagierki i Prababci
Śp.
ANNY KOWALSKIEJ
a w szczególności: rodzinie, sąsiadom, znajomym, księdzu z parafii Św. Piotra i Pawła, personelowi Hospicjum Światło za troskliwą opiekę i okazane serce oraz Zakładowi Pogrzebowemu Szczepańczyk za godną obsługę ceremonii pogrzebowej
Serdeczne podziękowania
składa
RODZINA
End of content
No more pages to load