Serdecznie
This was published in the following publications on 04.04.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 04.04.2005:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej naszego ukochanego Tatusia, Syna, Brata, Zięcia, Szwagra i Wujka
ś.p. STANISŁAWA SOBCZYKA
Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Delegacjom ze Straży oraz wszystkim przybyłym za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, okazaną pomoc i współczucie oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
RODZINA
End of content
No more pages to load