Żyłeś dla
This was published in the following publications on 23.07.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 23.07.2005:
Nowosci
„Żyłeś dla nas i dla innych
Kochaliśmy Cię wszyscy”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 22 lipca 2005 roku zmarł po długiej i ciężkiej chorobie mój kochany Mąż, nasz Tatuś, Syn, Teść, Dziadek, Brat, Szwagier i Wujek
śp.
STANISŁAW SZTUBA
lat 59
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 25 lipca 2005 roku o godz. 11.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego „Sotor” przy ul. Bażyńskich do kościoła p.w. Św. Piotra i Pawła przy ul. Poznańskiej, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na nowym Cmentarzu Parafialnym przy Poznańskiej.
Pogrążona w smutku
ŻONA Z RODZINĄ
Autokar zostanie podstawiony o godz. 11.00 przy Domu Pogrzebowym „Sotor”, przy ul. Bażyńskich.
End of content
No more pages to load