Żyłaś dla
This was published in the following publications on 12.11.2004:
Nowosci
This was published in the following publications on 12.11.2004:
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla drugich
Kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 9.XI.2004 r. zmarła opatrzona sakramentami św. moja najukochańsza Córka, nasza najukochańsza Mamusia, Teściowa, Babcia, Siostra, Szwagierka i Ciocia
śp. Łucja Sawicka
lat 68
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 13.XI.2004 r. o godz. 11.00 wyprowadzeniem ciała z kaplicy szpitalnej przy ul. Bażyńskich do kościoła pw. N.M.P., gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu Św. Jerzego przy ul. Gałczyńskiego.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Autobus zostanie podstawiony przed kaplicą.
End of content
No more pages to load