Jeśli dzi
This was published in the following publications on 31.03.2007:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 31.03.2007:
Express Bydgoski
"Jeśli dzięki jakiemuś człowiekowi było na ziemi trochę więcej miłości i dobra, światła i prawdy, to jego życie miało sens"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 29.03.2007r zasnął w Bogu mój kochany mąż, tatuś i syn
Śp. Henryk Sawicki
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 31.03.2007r o godz. 8.30 w kościele Św. Polskich Braci Męczenników.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 10.45 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej.
Kochająca Rodzina
End of content
No more pages to load