Serdecznie
This was published in the following publications on 12.09.2006:
Nowosci
This was published in the following publications on 12.09.2006:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego kochanego Męża, naszego Taty, Teścia, Dziadka, Brata, Szwagra i Wujka
śp. Zdzisława Henryka Rumińskiego
Księdzu z parafii p.w. Św. Antoniego na Wrzosach, Rodzinie, Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Delegacji z ZM w Toruniu za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz Zakładowi Pogrzebowemu "SOTOR" za godną obsługę ceremonii pogrzebowej
Żona z Rodziną
End of content
No more pages to load