Z wielkim
This was published in the following publications on 25.05.2005:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 25.05.2005:
Express Bydgoski
Z wielkim żalem zawiadamiam, że dnia 22 maja 2005 roku zmarła moja kochana siostra, nasza ciocia i bratowa
śp.
Urszula Pawlak
z domu Drozdowska
lat 75
Msza św. odprawiona zostanie 27 maja br. o godz. 8.30 w kościele Chrystusa Króla na Błoniu.
Pogrzeb odbędzie się o godz. 12.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo
Pogrążeni w smutku
brat Jerzy z żoną Barbarą i synami Jackiem i Krzysztofem
Prosimy o nieskładanie kondolencji
End of content
No more pages to load