Wszystkim
This was published in the following publications on 27.10.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 27.10.2005:
Nowosci
Wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach okazali wiele serca, uczestniczyli w Mszy świętej żałobnej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku, mojej kochanej Babci
śp.
PELAGII DROMOWICZ
a w szczególności ks. Proboszczowi Romanowi Cieszyńskiemu z parafii p.w. Narodzenia NMP w Kiełbisinie, ks. Leszkowi Lewandowskiemu, Młodzieży KSM-u, parafii p.w. Chrystusa Króla w Toruniu, Rodzinie, Krewnym, Znajomym i Sąsiadom za wspólną modlitwę, złożone wieńce i kwiaty, wyrazy współczucia oraz za godną obsługę ceremonii pogrzebowej Zakładowi Pogrzebowemu „Alpa”
Serdeczne Bóg zapłać
składa
Wnuczka Mariola z Mężem i Dziećmi
End of content
No more pages to load